Bakir Izetbegović je tražio da se objavi snimak našeg razgovora, objavio je na X lider SNSD Milorad Dodik.
“Siguran sam da je on snimio. Dajem mu saglasnost da to uradi. I svi drugi koji su taj razgovor snimili, imaju moju saglasnost da ga objave”, istakao je Dodik.
Podsjetimo da je lider SDA izjavio da lidera SNSD-a Milorada Dodika “nekom silom mora riješiti”.
Nakon toga se javio Dodik koji je poručio kako se Izetbegović “ohrabrio da mu prijeti”, te da je ostario, posenilio…
Poslije toga su se telefonski čuli u, a Izetbegović ga je pozvao da objavi snimak “nervoznog poziva”.
Navodno je Izetbegović u pozivu sve “sasuo u lice” Dodiku, o njemu i njegovoj politici.
Ipak, Dodik kaže da se on u razgovoru “smijao, a Bakir branio i pravdao”.
Izetbegović ga je pozvao da objavi necenzurisan snimak, a na istu stvar je Dodik sada pozvao njega.
Izvor: crna-hronika.info




