Povodom obilježavanja velikog jubileja – 100 godina postojanja i rada Fudbalskog kluba „Sloga“ iz Gornjih Podgradaca sutra, 26. juna, u 20 časova na pomoćnom stadionu „Dr Milutin Vučkovac“ biće upriličena Akademija.
U subotu, 27. juna, na stadionu u Gornjim Podgradcima biće organizovan revijalni fudbalski turnir.
Program počinje u 17.30 časova utakmicom između FK „Sloga“ Gornji Podgradci i veterana FK „Partizan“ iz Beograda, dok je od 18.30 predviđen susret domaćina sa veteranima FK“ Crvena zvezda“ iz Beograda.
Izvor: RTVG




