BIHNajnovije

Gradiška proslavila Svjetski dan muzike

Na platou Kulturnog centra Gradiška sinoć je obilježen Svjetski dan muzike.
Ova  manifestacija okupila je veliki broj muzičara, pjevača, plesača i ljubitelja umjetnosti.
Organizatori koncerta su Udruženje građana „Konsonanca“ i Udruženje građana „Akord“. 
Publici su se predstavili članovi Dječijeg hora „Taktica“, pjevačka  grupa „Eho sa Save“, orkestar Muzičke radionice „Marina“, ritmička sekcija Bojana Bijelića i Dens step  sekcija modernog plesa  KUD-a „Kolovit“.
Ove godine na jednom mjestu nastupio je veliki broj talentovanih izvođača, djece, mladih i odraslih. Na koncertu se izvodili različite muzičke žanrove uz raznovrsne koreografije.

Izvor: RTVG